Którą Wyspę Kanaryjską wybrać (i czym się różnią)? | Ready for Boarding
Wyspy Kanaryjskie

Którą Wyspę Kanaryjską wybrać (i czym się różnią)?

Fuerteventura - Wyspy Kanaryjskie


Komentarze

 • gregoritoo

  Czytając o Gran Canarii myślę że byliśmy na 2 innych wyspach . Może faktycznie pogoda Wam nie dopisała i dla tego tak słabo oceniacie wyspę ? Dla mnie GC i teneryfa to nr 1 Fuerta tylko na wypoczynek na plażowanie . Na Lanzarote jeszcze nie byłem …

  • Może być w 100% tak jak piszesz, nie mówimy, że nie ;)
   O Lanzarote nie mieliśmy wyrobionego zdania, ale jakoś nas bardzo nie ciągnęła. Jednak gdy już tam byliśmy żałowaliśmy, że mieliśmy tak mało czasu na miejscu :)

 • Stawiam na Fuerteventurę, nigdzie jeszcze tak dobrze nie wypoczęłam jak tam. Wyspa zaraża luzem i spokojem. <3

 • Piotrek

  Co do Teneryfy się zgadzam. Ale jak przeczytałem o Gran Canarii, że to wyspa „na jeden dzień” i „bez zieleni” to resztę artykuły sobie odpuściłem. Żadna z wysp kanaryjskich nie jest „na jeden dzień”, a cała północ GC jest bardzo zielona.

  • Piotrek, to tylko nasza ocena, ale dzięki za Twój komentarz :)
   Oczywiście, jeśli ktoś chce poznać każdy zakątek wtedy powinien przeznaczyć więcej niż jeden dzień. My Gran Canarię odczuliśmy jako tą zdecydowanie mniej zieloną niż Teneryfę, a z drugiej strony nie aż tak ciekawą jak Fuerta lub Lanzarote.
   Z innej strony, znamy też ludzi, którzy chcieli zwiedzić Teneryfę tylko w jeden-dwa dni, a naszym zdaniem oferuje ona znacznie więcej niż Gran Canaria, ale też się da to zrobić :)