Jaki sprzęt zabrać ze sobą na wakacje? | Ready for Boarding
Wskazówki praktyczne

Jaki sprzęt zabrać ze sobą na wakacje?

Islandia północna - księżycowe widoki


Komentarze

 • Kacpi

  fajny post z normalnym podejściem. ;) ja preferuję zabieranie TYLKO telefonu, mam prosty abonament w TMobile, nie boję się o dodatkowe koszty, telefon robi naprawdę fajne fotki, laptop zostaje ewidentnie w domu! ;p

  • Dzięki! Myślę, że niebawem i my przesiądziemy się tylko na telefon (bez oddzielnego aparatu). Laptop jednak czasem ze względu na pracę musi zostać ;)
   A co do TMobile… my mamy jednak przykre historie z tą siecią z naliczaniem właśnie dodatkowych opłat, czy spełnianiem warunków umowy, ale to już inny temat ;)

 • Wakacje=odpoczynek, zdecydowanie słyszny wniosek :) Ostatnio czytam coraz więcej pozytywnych opinii o bezlusterkowcach, sama myślę o wymianie aparatu (a raczej kupnie czegoś porządnego), i nie widzi mi się noszenie ze sobą ciężkiej lustrzanki… Zgodzę się też z tym, że jakość zdjęć z nowych smartfonów zaskakuje – co prawda panoramy są dość słabe, ale za to zdjęcia w dobrym świetle wychodzą super!

  • My nadal polecamy bezusterkowce! Obecnie nasz zestaw to właśnie on + dwa smartfony i jest to zestaw idealny. A jeszcze łącznie się przez wifi i możliwość robienia zdjęć zdalnych… miodzio! :)