Japonia – TOP 17 atrakcji w Japonii (nie TOP 10 ;-)) | Ready for Boarding
Japonia

Japonia – TOP 17 atrakcji w Japonii (nie TOP 10 ;-))

A-Bomb Dome - Hiroszima, Peace Memorial Park


Komentarze

 • Jacek Kazimierowski

  W Japonii jest wiele miejsc godnych wpisu do (TOP 17) od ultra nowoczesnych budynków np: TST Tokyo Sky Tree bądź miejsc ciekawych inaczej, Yokohama dzielnica China Town. Miejsc prawie mistycznych jak Koya san. I jeszcze można by wypisać pewnie dziesiątki lub setki podobnych bądź nawet fajniejszych , ale o mniejszym znaczeniu dla biur turystycznych. Są to zamki, świątynie ,parki , miejsca widokowe i wiele jeszcze innych atrakcji.
  Cały masyw gór Aso na Kiusiu, miasto Beppu wraz z gorącymi źródłami Kagoshima z wciąż dymiącym wulkanem.
  Japonia to taki dziwny kraj, im więcej ją znasz , tym mniej o niej wiesz

 • Kaśka

  Super wpis, też chciałabym pojechać do Japonii. Najbardziej chciałabym zobaczyć Kioto. A co do toalet to nie uważam ich za aż taką atrakcję. W Polsce też są dostępne, tylko najczęściej w formie desek myjących np. jako biobidet. Kultury lubią się mieszać, jeśli jakieś rozwiązanie się sprawdziło, to za jakiś czas pojawia się gdzieś indziej.

 • Mateusz Musiol

  Kamilo i Pawle z przyjemnością przeczytałem wasz wpis który rozbudził we mnie wspomnienia z mojej podróży do Japonii. Wybraliście zdecydowanie najciekawsze miejsca które każdy podróżnik wyjeżdżający do Japonii powinien zobaczyć :) na pewno podzielę się Waszym wpisem ze znajomymi, a ze swojej strony dodam jeszcze do Waszej listy nocleg w hotelu kapsułowym i spędzenie chociaż kilku dni na plażach Okinawy. Jeśli będziecie mieli ochotę zapraszam na swój blog, a w nim wpis o rajskiej Okinawie ;) Pozdrawiam gorąco Mateusz :) https://heading2somewhere.com/2015/06/01/wyspa-okinawa/

  • O tak, Okinawa jest nadal na naszej liście. Na razie jeszcze nie udało się nam jej zobaczyć :) Hotele kapsułowe są też wyjątkowe i warto je zobaczyć i zasmakować ;)