Książki i ebooki podróżnicze

Współpraca

Jesteście zainteresowani współpracą? Super, my również! :)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oto kilka najważniejszych powodów:

 • 🏆 Jesteśmy 33. najpopularniejszym blogiem w Polsce (w każdej tematyce), według Rankingu Polskich Blogerów See Bloggers 2023.
 • 💻 nasz blog czyta ponad 1 000 000 użytkowników rocznie,
 • 🎬 mamy ponad 2 000 000 wyświetleń filmów na naszym kanale YouTube
 • 👍 na naszych wszystkich kanałach social media śledzi nas ponad 230 000 osób,
 • 📚 wydaliśmy już 5 własnych książki i wiele ebooków, a kolejne są w drodze!

Poza tym:

 • W 2023 roku zostaliśmy umieszczeni w Rankingu Polskich Blogerów 2023 See Bloggers na 33 pozycji.
 • W 2019 roku znaleźliśmy się w Brązowej Dziesiątce w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów, najważniejszego i najpopularniejszego rankingu najbardziej wpływowych influencerów Polski, tworzonym przez Jasona Hunta.
 • W Plebiscycie #Hashtagi Roku 2019, w ramach konferencji See Bloggers, otrzymaliśmy nagrodę specjalną od współorganizatora Miasta Łódź.
 • W 2019 roku byliśmy nominowani w 13. edycji konkursu Travelery National Geographic w kategorii Blog Roku.
 • W 2017 i 2018 roku nasz blog znalazł się w kategorii Wschodzących Gwiazd Blogosfery, w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów, tworzonym przez Jasona Hunta.
 • Jesteśmy finalistami Pierwszych Turystycznych Mistrzostw Blogerów, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.
 • W 2018 roku byliśmy Ambasadorami Województwa Łódzkiego z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach akcji #zmieniamylodzkie.
 • Otrzymaliśmy nominację w kategorii Blog Roku 2018 na największych w Polsce targach turystycznych World Travel Show.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe i ciekawe pomysły. …lub sami chętnie zaproponujemy pełny pakiet dostosowany do Waszych, naszych i naszych czytelników potrzeb.

Chętnie angażujemy się w ciekawe projekty i inicjatywy, które pozwalają nam się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, nawiązywać nowe kontakty, zobaczyć nowe miejsca czy przetestować sprzęt.

Blog jest naszym miejscem, w którym chcemy inspirować i pokazywać jak wiele jest ciekawych miejsc do zobaczenia. Piszemy pod kątem praktycznych informacji, aby pomóc naszym czytelnikom w planowaniu i organizacji własnych wyjazdów.

Opisujemy zarówno miejsca odległe, jak również te bliskie, w Polsce. Stawiamy na planowanie wyjazdów na własną rękę, dlatego też często służymy radami co, gdzie i jak :)

Do tej pory współpracujemy lub współpracowaliśmy z wieloma markami, w tym m.in. z Volvo, Mitsubishi, Toyota, PLL LOT, Wizz Air, KAYAK, Lidl, Jack Wolfskin, Philips, Curve, Cinkciarz, Newell, AccorHotels, Park Plaza, Decathlon, Logitech, Pyszne.pl, Michelin, Sony, Wirtualna Polska, RentalCars, LennyLamb, HiMountain, Kubuś, Olympus, Dziecko w Podróży, Passenger Spot oraz z wieloma miejscami noclegowymi i organizacjami turystycznymi.

 

Zainteresowani współpracą? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio na  .

Kim jesteśmy?

Oboje pracujemy na pełen etat w firmach zupełnie niezwiązanych z turystyką i podróżami (choć Paweł ostatnio się wyłamał ;-)), a po godzinach prowadzimy różne projekty i inicjatywy jako wolontariusze..

Lista rzeczy które nas interesują i kręcą jest naprawdę długa, a wśród wspólnych zainteresowań są m.in. podróże, rowery, dobre jedzenie i nowe technologie. Na rowerach odkrywamy Polskę w weekendy, a na dłuższe wypady wybieramy dalsze rejony.

Posiadamy także bogate doświadczenie w marketingu (głównie on-line) oraz planowaniu, realizacji i ewaluacji projektów, a także w prowadzeniu szkoleń, kursów i warsztatów. Przekłada się to m.in. na lepszą współpracę z naszymi partnerami.

Ekipa Ready for Boarding :)

Więcej o nas możesz poczytać na tej stronie.

Na naszej mapie podróży możecie sprawdzić gdzie już byliśmy i co opisaliśmy:

Mapa naszych podróży

Kontakt?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio na  .

Newsletter
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszym sklepie oraz nowościach na naszym blogu? Zapisz się do naszego newslettera!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez ReadyForBoarding.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zobacz nasze książki podróżnicze!