E-book: Rodzinne podróżowanie – Samolotem z dzieckiem

Współpraca

English version below

Jesteście zainteresowani współpracą? Super, my również! :)

  • W 2019 roku znaleźliśmy się w Brązowej Dziesiątce w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów, najważniejszego i najpopularniejszego rankingu najbardziej wpływowych influencerów Polski, tworzonym przez Jasona Hunta.
  • W Plebiscycie #Hashtagi Roku 2019, w ramach konferencji See Bloggers, otrzymaliśmy nagrodę specjalną od współorganizatora Miasta Łódź.
  • W 2019 roku byliśmy nominowani w 13. edycji konkursu Travelery National Geographic w kategorii Blog Roku.
  • W 2017 i 2018 roku nasz blog znalazł się w kategorii Wschodzących Gwiazd Blogosfery, w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów, tworzonym przez Jasona Hunta.
  • Jesteśmy finalistami Pierwszych Turystycznych Mistrzostw Blogerów, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.
  • W 2018 roku byliśmy Ambasadorami Województwa Łódzkiego z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach akcji #zmieniamylodzkie.
  • Otrzymaliśmy nominację w kategorii Blog Roku 2018 na największych w Polsce targach turystycznych World Travel Show.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe i ciekawe pomysły. …lub sami chętnie zaproponujemy pełny pakiet dostosowany do Waszych, naszych i naszych czytelników potrzeb.

Chętnie angażujemy się w ciekawe projekty i inicjatywy, które pozwalają nam się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, nawiązywać nowe kontakty, zobaczyć nowe miejsca czy przetestować sprzęt.

Blog jest naszym miejscem, w którym chcemy inspirować i pokazywać jak wiele jest ciekawych miejsc do zobaczenia. Piszemy pod kątem praktycznych informacji, aby pomóc naszym czytelnikom w planowaniu i organizacji własnych wyjazdów.

Opisujemy zarówno miejsca odległe, jak również te bliskie, w Polsce. Stawiamy na planowanie wyjazdów na własną rękę, dlatego też często służymy radami co, gdzie i jak :)

Do tej pory współpracujemy lub współpracowaliśmy m.in. z Volvo, Mitsubishi, Toyota, Wizz Air, KAYAK, AccorHotels, Park Plaza, Decathlon, Logitech, Pyszne.pl, Michelin, Sony, Wirtualna Polska, RentalCars, LennyLamb, HiMountain, Olympus, Dziecko w Podróży, Passenger Spot oraz z wieloma miejscami noclegowymi i organizacjami turystycznymi.

Zainteresowani współpracą? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio na .

Kim jesteśmy?

Oboje pracujemy na pełen etat w firmach zupełnie niezwiązanych z turystyką i podróżami (choć Paweł ostatnio się wyłamał ;-)), a po godzinach prowadzimy różne projekty i inicjatywy jako wolontariusze..

Lista rzeczy które nas interesują i kręcą jest naprawdę długa, a wśród wspólnych zainteresowań są m.in. podróże, rowery, dobre jedzenie i nowe technologie. Na rowerach odkrywamy Polskę w weekendy, a na dłuższe wypady wybieramy dalsze rejony.

Posiadamy także bogate doświadczenie w marketingu (głównie on-line) oraz planowaniu, realizacji i ewaluacji projektów, a także w prowadzeniu szkoleń, kursów i warsztatów. Przekłada się to m.in. na lepszą współpracę z naszymi partnerami.

Ekipa Ready for Boarding :)

Więcej o nas możesz poczytać na tej stronie.

Na naszej mapie podróży możecie sprawdzić gdzie już byliśmy i co opisaliśmy:

Mapa naszych podróży

Kontakt?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio na .

[english] About us

About 10 years ago we started our journey as a couple. One of our common hobbies was traveling, and from the very beginning we have visited different places together.

After several trips we have decided to create a space in the web where we can provide our memories and some practical information about visited places (it all started in 2013). Blog was created after our marriage and we could call it our first baby :)

In July 2016 our (real ;-)) little baby girl was born and from now on she rocks our world and life. We travel together as a family with our little princess and we want to show her how wonderful our world is.

Through this website we want to provide practical guidelines for others who would like to see places where we have been already. We describe sights with glance of history or interesting facts, we present beautiful views which we want to share with our viewers in order to INSPIRE them to travel.

Blog is not our full-time job, it is our hobby, we just love to visit new countries, get to know cultures and try local food.

We are open for different projects and cooperation proposals – we are flexible and we can adjust it for you. We have already worked with some partners, including:

If you are interested, please contact us: .

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszym sklepie oraz nowościach na naszym blogu? Zapisz się do naszego newslettera!

Zestaw książka+eBook “52 atrakcje dla dzieci w Polsce – Ready for Boarding”